circle

Наша місія


Історія створення

Заснована успішними бізнес-лідерками Оленою Малинською, Тетяною Фурцевою та Ніною Домбровською, Women on Boards Ukraine була створена у відповідь на складні обставини, що склалися через повномасштабне вторгнення в Україну у 2022 році. Засновниці особисто стикнулися з викликами та упередженнями, з якими довелося зіштовхнутися діловим жінкам, які були змушені покинути свої домівки, і чиє життя й кар'єра зазнали значного впливу. Натхненні провідними професійними жіночими спільнотами, з якими співзасновниці зустрічалися за межами України, вони усвідомили важливість та актуальність сильної мережі підтримки, яка б розширювала економічні права і можливості жінок, а також посилювала їх голоси та лідерство в змінотворчих процесах (а саме - в корпоративних радах). З глибоким переконанням у вирішальній ролі належного корпоративного управління у відновленні України та рушійній силі її майбутнього економічного прогресу, Women on Boards Ukraine була створена як опора для кращого майбутнього, де ділові жінки відіграватимуть значущу роль у розбудові України.

Місія

Наша місія – створити активну бізнес спільноту, де жінки і чоловіки підтримують одні одних; у партнерстві розвивати принцип різноманітності в корпоративних радах та підсилювати виняткові таланти українських ділових жінок в Україні та на світовій арені.

У фокусі нашої уваги – прагнення до рівної представленості жінок у корпоративних радах, відповідно до Європейських Директив з різноманітності. У співпраці з міжнародними партнерами та донорами, ми беремо зобов'язання будувати кращу Україну. Ми щиро віримо, що українські жінки візьмуть на себе ключову роль у процесі трансформації країни.

Організаційна форма

Women on Boards Ukraine, неприбуткова організація, яка існує на членських засадах. У фокусі діяльності – захист рівної участі жінок у корпоративних радах, адвокування змін до законодавства України відповідно до Європейської директиви (ЄС) 2022/2381 щодо покращання гендерного балансу серед директорів, підтримки різноманітності в радах директорів та підвищення іміджу ділових українських жінок. Організацію підтримують засновниці, партнерські та членські внески. Керівний орган – Рада Директорів.

Наші цілі

Наші цілі включають співпрацю з організаціями Women on Boards у різних куточках світу і сестринськими організаціями, розбудову партнерств для обміну ідеями, надання можливостей для навчання та менторства, а також розробку спільних проєктів. Крім того, нашим завданням є налагодження співпраці з рекрутерами задля генерування попиту на посади в корпоративних радах для наших членкинь й активна підтримка і захист іміджу українських ділових жінок на глобальному рівні.

business woman

Основні етапи розвитку


1

Cтворення міцної та взаємодіючої спільноти

2

Розширення можливостей для українських ділових жінок у корпоративних радах

3

Участь у місцевому та міжнародному співробітництві

4

Дотримання принципів ESG у відновленні України

5

Адвокація законодавчих змін відповідно до європейських директив

Ми віримо, що завдяки нашому стратегічному фокусу на розширенні прав і можливостей жінок, сприянні інклюзивному прийняттю рішень, адвокації законодавчих змін, представництві українських ділових жінок та заохоченні співпраці, Women on Boards Ukraine відіграє ключову роль у якісній трансформації корпоративного середовища і побудові успішного майбутнього.

Засновниці WoB Ukraine

Ніна Домбровська

Ніна Домбровська

Co-President, Не-виконавчий директор

Ніна Домбровська - визнана бізнес-лідерка з більш ніж 20-річним досвідом у корпоративному секторі. Завдяки своїм досягненням як Президентка та Голова Ради директорів компанії "Хенкель Україна", Ніна збагачує Women on Boards Ukraine досвідом стратегічного лідерства й корпоративного управління. Вона також працювала в радах директорів приватних компаній і неприбуткових організацій, зокрема була членкинею Ради директорів Європейської Бізнес Асоціації. Ніна – успішний підприємець, яка заснувала низку цифрових стартапів у сфері освіти та краси. Сертифікована експертка з корпоративного управління від INSEAD/UCGA, має ESG Certification від Competent Boards та викладає ESG та Інклюзивне Лідерство у Професійній Академії Корпоративного Управління, членкиня CEO Club Ukraine.

Олена Малинська

Олена Малинська

Co-President, Не-виконавчий директор

Олена Малинська – досвідчена керівниця та членкиня ради директорів з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Наразі обіймає кілька посад у радах директорів, зокрема посаду незалежної невиконавчої директорки в "Укрпошті", одній з найбільших українських державних компаній. Олена бере активну участь у роботі неприбуткових організацій, які зосереджені на розширенні прав і можливостей для жінок та в глузі освіти. Сертифікована експертка з корпоративного управління від INSEAD (IDP-C). Має успішний досвід роботи як в Україні, так і на міжнародному рівні, а саме 18 років досвіду в українському банківському секторі, з яких 12 років на посаді генерального директора. Олена також обіймала посаду CEO у глобальній організації Women Political Leaders. Додатково до її ролей як Голови YPO (Young Presedents Organisation) Kyiv Integrated та члена YPO Belgium, Олена Малинська є членкинею інших провідних глобальних мереж.

Тетяна Фурцева

Тетяна Фурцева

Co-President, Партнер Heidrick & Struggles

Тетяна Фурцева - партнерка київського офісу Heidrick & Struggles, очолює практику фінансових послуг у Центральній та Східній Європі, а також входить до складу практики генеральних директорів та рад директорів. Визнана експертка у сфері пошуку керівників та лідерського консалтингу з 24-річним досвідом роботи на керівних посадах у компаніях у сфері управління людьми. До приєднання до Heidrick & Struggles, Тетяна була регіональним менеджером та старшим партнером у WE Partners Ukraine. Відома на фінансових ринках ССЕ завдяки реалізації складних проєктів з розвитку лідерства і оцінки для міжнародних фінансових установ. Тетяна успішно керувала центрами особистої оцінки та є сертифікованим тренером ICF. Має сертифікацію з корпоративного управління від INSEAD/UCGA і є офіцеркою з членства YPO (Young Presidents Organization) Kyiv Integrated.