Партнери, Почесні Членкині та Почесні Сапортери відіграють важливу роль у розвитку наших ініціатив.


Ми висловлюємо щиру вдячність нашим Партнерам, Почесним Членкиням і Почесним Сапортерам за їхнє безцінне схвалення та готовність допомогти. Їхня підтримка виходить за межі простих слів, охоплюючи цінні зв'язки та практичну допомогу, які є інструментальними у розбудові нашої спільноти. Завдяки спільним зусиллям ми маємо змогу будувати тривале та далекоосяжне майбутнє і будемо використовувати всі ці можливості на користь наших членкинь та розвитку корпоративного управління в Україні.

Почесні Членкині

Наталія Яресько

Наталія Яресько

Керуюча директорка, EY-Parthenon/Strategic

Настав час жінкам зайняти законне місце за столом, за кожним столом. Жінки пропонують унікальні ідеї, унікальну перспективу та унікальний досвід у кожній бесіді та в процесі прийняття рішень. Вони додають цінності та розуміння, а це дозволяє покращити діалоги та досягти кращих результатів. Я з нетерпінням чекаю, коли все більше і більше українських жінок запропонують свої неймовірні стандарти за кожним корпоративним столом ради директорів і на кожній керівній посаді. Мені приємно підтримувати жінок у цих зусиллях і бути членкинею Women on Boards Ukraine.

Читати біо

Олена Волошина

Олена Волошина

Представниця Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні

Експерти стверджують, що компанії, в складі яких більше 30% жіночого керівництва, з більшою ймовірністю перевершать компанії, в яких відсоток менший або відсутній. Мій досвід свідчить, що чоловіки і жінки професіонали разом сильніші. Бізнес процвітає, коли його очолюють найяскравіші уми з обох половин глобального кадрового резерву.

Читати біо

Анна Дерев'янко

Анна Дерев'янко

Виконавча директорка, Європейська Бізнес Асоціація, співзасновниця Global Business for Ukraine

Значення ролі жінок в українському бізнес-середовищі значно зростає. Важливо визнати, що війна та складна процедура виїзду чоловіків з країни відіграють певну роль, проте вони аж ніяк не єдині причини цих змін. Зараз все більше жінок виходять на сцену глобальних заходів, активно беруть участь у дискусіях, переговорах тощо.

Однак справжнє завдання полягає в тому, щоб скористатися цим імпульсом і послідовно підтримувати цю тенденцію. Це відповідальний момент для того, щоб жінки не лише зростали, але й досягали значних успіхів. У зв'язку з цим, ініціатива Women on Boards Ukraine видається чудовим почином, що може допомогти жінкам стати лідерами. Саме тому я вирішила підтримати та приєднатися до ініціативи Women on Boards Ukraine, визнаючи її значним збагаченням бізнес-середовища.

Читати біо

Ірина Рубіс

Ірина Рубіс

Генеральна директорка, Biasles

Україна ставить високу планку в плані боротьби за свою свободу, гідність та цінності. Справедливе представництво жінок у радах директорів – це також про свободу, гідність та цінності. Настав час максимально використовувати загальноприйнятий підхід для підвищення якості рішень і збільшення їх позитивного впливу.

Читати біо

Alexa Chopivsky

Alexa Chopivsky

Виконавча директорка, Women's Foreign Policy Group

Участь жінок у корпоративних радах в Україні - це не просто питання гендерної рівності; це стратегічна необхідність для прогресу нашої країни. Я вірю, що, використовуючи різноманітні таланти і враховуючи думку жінок, ми можемо сприяти інноваціям, поліпшувати процеси прийняття рішень і, в кінцевому підсумку, досягти більшого економічного процвітання для України. Маючи глибокі зв'язки з Україною, я можу недвозначно визнати довгострокову потребу в професійній спільноті жінок в країні. Ініціатива WoB Ukraine - це довгоочікуваний проект, який, я впевнена, об'єднає успішних жінок, об'єднає їх навколо спільної мети – розвитку корпоративного управління та позитивного внеску в майбутнє України.

Читати біо

Ліза Кестнер

Ліза Кестнер

Регіональна менеджерка, IFC - Україна та Молдова

Мені дуже приємно приєднатися до WoBua для підтримки участі жінок в корпоративних радах в Україні. Дослідження, включаючи ті, які проводяться Міжнародним фінансовим корпорацією (IFC), продовжують підтверджувати, що гендерна різноманітність у залі засідань підвищує фінансову продуктивність, сприяє кращим процесам прийняття рішень та покращує практику в галузі довкілля, соціальної відповідальності та управління (ESG). Жінки-лідерки бізнесу відіграють важливу роль у стійкості та зростанні підприємств України.

Читати біо

Ольга Бєлькова

Ольга Бєлькова

Незалежна консультантка, ESG, Ukraine’s Energy Markets, Sustainability and Good Governence

Я щиро рада участі в ініціативі Women on Boards Ukraine. Очолюючи наставництво та спрямовуючи амбіційних жінок-лідерок, ми не лише формуємо індивідуальні кар'єри, але й сприяємо загальним позитивним змінам. Разом ми рухаємося до майбутнього, в якому жінки, наділені повноваженнями, займатимуть життєво важливі посади, спрямовуючи прогрес нашої країни вперед.

Читати біо

Оксана Страшна

Оксана Страшна

Членкиня Правління, Corporate Governance Professional Association (CGPA) of Ukraine

Я щиро вдячна за запрошення приєднатися до Women on Boards Ukraine. Ваша місія надихати жінок, сприяючи різноманітності в корпоративних радах директорів і дозволяючи винятковим талантам українських жінок-професіоналів сяяти, глибоко резонує мені. Давайте зробимо значний вплив разом!

Читати біо